SeekPng.com_png-background_161686

Akce

Každou sobotu od 10:00 hod.

O nás

V roce 2019 začala výstavba a po roce jsme park otevřeli veřejnosti. Park stále prochází vylepšováním, výstavbou a rekultivací. S rozlohou 102 804 m2 se řadí mezi největší airsoftová hřiště v ČR. Do roku 2023 park provozovala Česká federace airsoftu z.s. Poté bylo nutné, aby se park postavil na vlastní nohy, a tak vznikl spolek ČFA park Chabařovice z.s.

Služby

V parku se budete cítit jako v rezortu na dovolené. Platit můžete jak hotově, kartou, stravenkami, tak i cizí měnou.

Najdete zde také zázemí s prodejnou vybavení pro airsoft, občerstvením, WC, sprchami, Wi-Fi, parkovištěm a mnoho dalšího.

Díky naší solární elektrárně je zde také možnost nabíjení baterií.

Zdravotní péče

Jsme si plně vědomi rizik spojených s hrou a proto je na každé akci přítomný kvalifikovaný zdravotník, který vám zajistí vždy tu nejlepší péči.

Půjčovna

V případě, že nemáte vlastní airsoftovou zbraň nebo se vám vaše rozbije, nemusíte se ničeho obávat. Nabízíme zapůjčení airsoftových zbraní za poplatek 500 Kč za zbraň.

Zábava

Chcete si udělat teambuilding nebo vlastní akci? Kontaktujte nás a rádi se o to postaráme. Díky světelné a zvukové technice na vysoké úrovni provádíme také hudební zábavu. Naše pódium je vždy připravené uspořádat skvělou zábavu.

Občerstvení

Na každé akci je možné zakoupit Hot Dog, Burger, Žebra, Gulášovou polévku, klobásy a mnoho dalších pokrmů. Po předchozí domluvě je také možnost připravit selátko na grilu.

Služby

Platební terminál

Parkoviště

Prodejna

TAXI

Kemp

Servis

Jezero

Zastávka

Zdravotník

Vrtulník

Poukazy

Tlumočník